ООО «Фито Украина»

soloveyko2

ТОВ «Фіто Україна»

10001, Україна, м.Житомир

проспект Незалежності, 188

line-green

Комерційний директор:

тел: 050 463 49 56 Vodafone

тел: 096 306 45 50 Київстар

E-mail: trade@fitoukraine.com.ua

 

Комерційний відділ:

тел: 050 310 65 45 Vodafone

тел: 097 150 07 02 Київстар

E-mail: fito3@fitoukraine.com.ua

 

Відділ маркетингу:

тел: 050 463 21 07 Vodafone

тел: 096 041 25 56 Київстар

E-mail:

marketing.fito@fitoukraine.com.ua

line-green

Гостинно запрошуємо до співпраці!line-green

Сьогодні вівторок, 22 серпня 2017 року

  

wfu-2016
 

 

Ласкаво просимо на сайт компанії «Фіто Україна»!

Сподіваємося, що Ви відкриєте для себе дивовижний світ нашої чудової продукції!

Від зеленої Волині до квітучої Сумщини, від славної Київщини до золотих ланів Поділля - наше рідне українське Полісся! Край величних лісів, чистих озер, повноводних річок, квітучих лугів і щедрих садів. Край гармонії та природних скарбів!

Фабрика чаю «Фіто Україна» - вітчизняний виробник натуральних фруктових, ягідних, трав’яних чаїв.

ТОВ «Фіто Україна» було створено у 2012 році серед мальовничої української природи Поліського краю. Підприємство являється виробником фіточаю під торговою маркою «Поліський чай» та «ДОКТОР ФІТО».

Новозбудована фабрика відповідає найвищим критеріям технології виробництва чаю. На підприємстві встановлено та успішно функціонує високопродуктивне технологічне обладнання, що виготовлене за сучасними європейськими стандартами якості та безпеки харчових продуктів. Для повноцінного виробництва продукції високої якості, використовуємо плоди, ягоди, трави з екологічно чистих регіонів. Фахівці нашого підприємства дуже ретельно підходять до збору та переробки сировини для майбутнього асортименту чаю. Державна фіто-санітарна служба України та Державна санітарно-епідеміологічна служба МОЗ України та відділ якості фабрики здійснює постійний контроль якості та безпеки сировини та чайної продукції.

Виготовляємо фіточай тільки найвищої якості з натуральних природних дарів лісу, лугу, саду. 

Продукт відповідає найвищим стандартам якості та безпеки харчових продуктів затверджених та діючих ТУ та висновків державної санітарно епідеміологічної служби МОЗ України.

Трави, плоди, ягоди виросли та дбайливо зібрані в екологічно сприятливих регіонах. Гарантовано чисті фіточаї.

«Поліський чай» - це український традиційний продукт, виготовлений зі справжніх плодів, ягід та трав, без жодних консервантів, барвників, без ГМО.

Не містить чорного та зеленого чаю, тільки натуральні плоди, фрукти, ягоди та натуральні трави.

Поліський чай – природна, натуральна якість.

Для збереження багатого аромату та неповторного смаку нашої продукції ми використали оригінальну сучасну упаковку. Унікальна технологія виробництва та упаковки надійно зберігає свіжість та аромат чаю.

На фабриці «Фіто Україна» працюють справжні професіонали та майстри своєї справи!

Ми, згуртована команда фахівців і однодумців, кожен день творчо працюємо, щоб створювати для Вас смачні та корисні шедеври! Сьогодні, продукція торгової марки «Поліський чай», для українського споживача представлена найкращими видами чаю. В асортименті представлені відбірні чайні збори і чай пакетований в одноразові експрес-пакети.

З натуральних плодів, ягід та трав творимо з любов'ю виняткові українські традиційні чаї, неповторних букетів смаку та аромату. Докладаємо всіх старань, аби гарантувати Вам найвищу якість нашої продукції. Дозвольте, щоб багатий смак і вишуканий аромат чаїв від «Фіто Україна» справив Вам велику приємність і доставив істинне задоволення!